Žaidimai vaikams

Gyvūnų spalvos

gyvunu spalvos.jpg  

Šis kompiuterinis pažintinis žaidimas, iliustruotas gyvūnų nuotraukomis, visiems prieinamas internetu.

Užduotis – pagal nuotraukas parinkti iš sąrašo žodžius, tinkamus gyvūnų kailio ar plunksnų spalvai apibūdinti.

Nežinote, kaip atrodo bėras arklys ar deglas paršelis? Negalėtumėt paaiškinti, ką reiškia žodis keršas? Tada šis žaidimas – kaip tik Jums.

Honoloko sala

honoloko.gif

Honoloko – tai mažytė sala, labai panaši į pasaulį, kuriame gyvename. Salos gyventojai linksmi ir draugiški, todėl čia būdami linksmai leisite laiką. Tačiau neužmirškite, kad Jūsų tikslas – priimti sprendimus, kurie labiausiai pagerintų Honoloko salos gyventojų sveikatą ir gyvenamąją aplinką. Pritaikykite savo žinias ir gebėjimus šios mažos salos aplinkai išsaugoti!

Šį kompiuterinį žaidimą galima žaisti daug kartų ir patirti naujų smagių nuotykių. Žaiskite, stebėkite salą ir matysite, kokių pasikeitimų sukelia Jūsų sprendimai! Sėkmės!

Zoologijos sodo prižiūrėtojas

zoologijos.jpg  

Ar galite greitai tarp daugybės gyvūnų surasti, kurie dera tarpusavyje? Jeigu taip, tai šis žaidimas turėtų jums patikti.

Eko Agentas

agentas.jpg  

Po Europos aplinkos agentūros būstine yra įsikūrusi tarptautinė gamtos apsaugos vadavietė. Tai vieta, kur galima pabendrauti su kitais gamtos agentais ir gauti   užduotis vis naujiems žygiams. Čia taip pat galima sužinoti daug įdomių ir naudingų faktų apie vandenį, kurį geriame, orą, kuriuo kvėpuojame, ir gyvūnus bei augalus, kuriais rūpinamės. Tokią informaciją, kuri padeda žmonėms saugoti aplinką, Europos aplinkos agentūrai teikia šiai organizacijai priklausančios valstybės. Lietuva – viena iš jų.

Tapkite gamtos agentais, susiraskite naujų draugų, dalyvaukite žygiuose, viktorinose, sužinokite naujausias Agentūros naujienas!

Žaiskite šį žaidimą, surinkite kuo daugiau taškų ir patekite į šauniausių agentų sąrašą!

Net Pet

augintinis.jpg  

Naminis augintinis internete.