Parodos "Žaliojoje galerijoje"

Panevėžio gamtos mokyklos bendruomenę bei svečius domina  ir džiugina mokyklos „Žaliojoje galerijoje“ „įsikūrę“  katinai. Juos pamatęs, nustembi, o rankos taip ir tiesiasi paglostyti ar bent paliesti vieną iš jų...  Katinai sukurti, naudojant įvairias medžiagas: gluosnių „kačiukus“, šiaudus, pjuvenas, tošį,  popierių, audinio atraižas.

Verta ateiti, pamatyti ir ... nusišypsoti, nes paroda taip ir vadinasi – „Pavasario šypsenos“. Parodos darbų autoriai - Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos floristo specialybės mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojų Vidos Čereškevičienės ir Nonos Tamošiūnienės.  Paroda veiks iki gegužės 15 d.

Katinai 1.JPG

***

Panevėžio gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“ iki 2015-04-09 veikia Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos dailės klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Mūsų pasaulis“.

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija – lanksti, atvira naujovėms mokymo institucija, skirta ugdyti menui gabų jaunimą, norintį susieti savo gyvenimą su profesionalia muzika, daile bei kitais menais. Institucija puoselėja mokytojų ir mokinių gerus santykius, kūrybingumą, atsižvelgiant į kiekvieno jaunuolio individualius gebėjimus ir siekius.

„Parodoje „Mūsų pasaulis“ daugiausiai eksponuojama keramikos darbų. Juose atsispindi mokinių išradingumas, kūrybiniai ieškojimai, tobulėjimas. Tiek modeliavimo, tiek glazūravimo  technika labai įvairi, savita. Kūrinių temos artimos mūsų kraštui, susijusios su liaudies menu, mus supančia aplinka. Be keramikos dirbinių, parodoje galima pamatyti ir netradicinėmis technikomis sukurtų kūrinių“, - pasakoja dailės mokytoja Deimantė Skurdenienė.

Mikalausko paroda.jpg

***

Iki 2015 m. vasario 27 d. veikė daiktų iš praeities paroda „Atverkim langines“,  skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Parodą organizavo mokyklos „Miško bičiulių“ programos vaikai ir vadovė R.Ivanauskienė. Parodos eksponatai - daiktai iš praeities - puiki tautiškumo mokomoji, ugdomoji priemonė, leidžianti prisiminti, o gal pirmą kartą pamatyti, kokių daiktų apsuptyje gyveno mūsų senoliai.

Parodoje galima susipažinti su senaisiais įrankiais, skirtais ruošti valgį, gaminti ir prižiūrėti audinius, apšviesti trobą, žvejoti ir kt.  Parodoje eksponuojami seni vadovėliai, knygos, asmeninių nuotraukų albumai, „Būrimų užrašai“, „Mechanizacijos mokslų užrašai“.

***

Iki 2015 m. vasario 10 d. veikė Panevėžio lopšelio-darželio "Jūratė" ugdytinių kartu su tėvais ir pedagogais parengtų  kūrybinių darbelių  paroda "Metų ratas"

***

Iki 2015 m. sausio 15 d. veikė mokinių kūrybinių dirbtuvėlių "Kalėdų džiaugsmas" 2014 m. darbų paroda

***

Iki 2014-12-15 veikė Panevėžio gamtos mokyklos neformaliojo švietimo grupės „Medžio mozaika“ ir „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Miško meistreliai“ mokinių kūrybinių darbų paroda "Arkliai“ (iš vasaros stovyklos). Mokytojas Romas Kupčinskas

***

Iki 2014-03-24 eksponuojama Moksleivių namų mokinių kūrybinių darbų paroda „Ir iš šiaudo, ir iš molio, ir...“ Tai įvairius meninės saviraiškos būrelius Moksleivių namuose lankančių mokinių požiūris į mus supantį pasaulį, jų sugebėjimas išreikšti savo sumanymus, mintis ir jausmus meno priemonėmis. Kiekvienas mokinių sukurtas darbas yra kitoks, nes kitoks ir vaikas.

***

2014 m. vasario 10-26 dienomis „Žaliojoje galerijoje“ veikia daiktų iš praeities paroda „Atverkim langines“,  skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Parodą organizavo mokyklos „Miško bičiulių“ programos vaikai ir vadovė Rima Ivanauskienė. Parodos eksponatai - daiktai iš praeities - puiki tautiškumo mokomoji, ugdomoji priemonė, leidžianti prisiminti, o gal pirmą kartą pamatyti, kokių daiktų apsuptyje gyveno mūsų senoliai.

Parodoje galima susipažinti su senaisiais įrankiais, skirtais ruošti valgį, gaminti ir prižiūrėti audinius, apšviesti trobą, žvejoti ir kt.  Parodoje eksponuojami seni vadovėliai, knygos, asmeninių nuotraukų albumai, „Mechanizacijos mokslų užrašai“, „Būrimų užrašai“ ir kt.

***

Iki 2014 m. sausio 30 d. veikė kūrybinių dirbtuvėlių "Kalėdų džiaugsmas" darbų paroda.

***

Iki 2013 m. gruodžio 12 d. veikia „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Miško meistreliai“ mokinių kūrybinių darbų paroda. Darbai sukurti ekologinėje bei darbinėje  stovykloje ,,Ką akys pamatė, tą rankos padarė 2013“ Monciškėse prie Baltijos jūros. Medžiagų kūrybiniams darbams vaikai ieškojo gamtoje. Mokinių meniniai darbai – Lietuvos miestų ir miestelių herbai - atlikti unikalia technika. Kūrybai naudojami nugludinti jūros akmenėliai, pajūrio smėlis, kriauklės ir kt. „Miško meistreliai“ dažniausiai rinkosi kurti tų Lietuvos miestų ir miestelių herbus, kuriuose yra medingųjų augalų motyvai. Mergaitės, panaudodamos gamtinę medžiagą, kūrė reljefinius koliažus ant faneros", - sako su mokiniais dirbęs mokytojas Romas Kupčinskas.

IMG_0137_1.JPG ***

Iki 2013 m. lapkričio 8 d. veikia Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos floristo specialybės mokinių darbų paroda "Kvepia rudeniu..." (profesijos mokytojos - Vida Čereškevičienė ir Nona Tamošiūnienė).

***

Iki 2014 m. balandžio mė. veikia tarptautinio vaikų piešinių konkurso "IŠGIRSTI PAČIĄ SLAPČIAUSIĄ GAMTOS KALBĄ" 2013 m. darbų paroda.
Parodos foto.jpg

***

Iki 2013 m. gegužės 23 d. veikė Panevėžio gamtos mokyklos neformaliojo švietimo grupių „Žalieji dailininkai“, „Medinukai“ mokinių darbų paroda. Mokytojai: Vaida Vaitkevičiūtė, Raimundas Gedzevičius.

***

Iki 2013 m. balandžio 20 d. veikė inkilų gamybos konkurso "Padovanok namus sparnuočiui" inkilų paroda

***

Iki 2013-03-15 veikė daiktų iš praeities paroda „Atverkim langines“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

***

Iki 2013-02-08 veikė  Panevėžio gamtos mokyklos neformaliojo švietimo grupės „Jaunieji bitininkai“ ir „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Miško meistreliai“ mokinių kūrybinių darbų paroda „Vanduo“ (iš vasaros stovyklos). Mokytojas Romas Kupčinskas

IMG Romas.jpg