Tarptautinis vaikų piešinių konkursas"Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" 2010 m.

2010 01 12

Tarptautinio vaikų piešinių konkurso "Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" sąlygos:

Pateikiamų darbų skaičius neribojamas.

Piešinių matmenys turi būti ne mažesni kaip A3 formato, darbai gali būti atlikti: akvarele, guašu, tušu, aplikacija ir kt.

Darbai bus vertinami keturiose amžiaus grupėse: ikimokyklinio amžiaus, 7-10 m., 11-14 m., 15-18 m. Konkurso nugalėtojai bus apdovanojami diplomais ir prizais.

Dalyvių darbai autoriams negrąžinami, konkurso organizatoriai pasilieka teisę darbus publikuoti, reprodukuoti.

Jūsų piešinių laukiame iki 2010 m. balandžio 15 dienos.

Apie konkretų parodos atidarymo laiką ir vietą Jus informuosime.

Darbus pristatyti arba atsiųsti šiuo adresu:

Smėlynės g. 171, 37450 Panevėžys

Tel. (8 45) 577521

Kitoje piešinio pusėje turi būti priklijuota užpildyta piešinio kortelė: autoriaus vardas, pavardė, amžius, klasė, ugdymo įstaiga, piešinio pavadinimas, mokytojo vardas, pavardė, el.paštas, kontaktinis telefonas, adresas.

Konkurso nuostatus rasite (čia)