Mokinių gamtininkų mokslinė konferencija "Aplinka ir aš" 2009 m.

2009 04 20

Mokykloje 2009 m. balandžio 16 d. vyko mokinių gamtininkų mokslinė konferencija "Aplinka ir aš", skirta Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimui. Konferencijos dalyviai, apdovanoti diplomais:

"Vandens pėdsakas" Vita Karoblytė (Panevėžio gamtos mokykla, mokytoja Regina Kliminskienė)

"Miegapelių paieška Raguvos girininkijos miškuose" Sigita Gružauskaitė, Milda Gružauskaitė (Panevėžio r. Raguvos vidurinė mokykla, mokytojas Antanas Slučka)

Gyvūnų gerovė ir žmogaus poreikiaiAustėja Žvykaitė (Panevėžio gamtos mokykla, mokytoja Regina Kliminskienė)

"Panevėžio gamtos mokyklos parko paukščiai" Irmina Vaičiūnaitė (Panevėžio gamtos mokykla, mokytoja Regina Kliminskienė

"Natūrali kosmetika" Vilda Lukaitytė (Panevėžio gamtos mokykla, mokytoja Regina Kliminskienė)

"Regos analizatorius" Raimonda Elijošaitytė (Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija, mokytoja Violeta Gudaitė)

"Nevėžio upės fizinės savybės" Kasparas Vaičelis (Panevėžio 5-oji vidurinė mokykla, mokytoja Zita Grinienė)

"Žemės metams" Simona Žiaunytė, Gražvilė Šavalinskaitė (Panevėžio Skaistakalnio pagrindinė mokykla, mokytoja Jurgita Ablėnė)

"Populiariausi aplinkosauginiaiženklai” Aistė Meilūnaitė, Jolita Narsutytė (Panevėžio “Aušros” vid. mokykla, mokytoja Dalia Radzevičienė)

"Sveikos mitybos piramidės principai mokinių ir jų tėvų mityboj" Vaida Balčėtytė, Rūta Kasčiukaitė (Panevėžio r. Dembavos pagrindinė mokykla,  mokytoja Aldona Klebonaitė)