Mokykloje 2009-04-14 darbą pradėjo Europos Sąjungos savanorė Marion Carreau iš Prancūzijos

2009 04 17

Mokykla dalyvauja ES programoje "Veiklus jaunimas" 2007-2013 m.

Nuo 2009 m. vasario 18 d. mokykloje Europos savanorių tarnybos (EST) programos "Veiklus jaunimas" projekte "Arčiau gamtos - arčiau vienas kito" dalyvauja savanoris iš Prancūzijos David Francez-Duprat, o nuo 2009 m. balandžio 14 d. darbą pradėjo ir savanorė prancūzė Marion Carreau. EST savanoriai turi galimybę dirbti su įvairaus amžiaus mokiniais užsiėmimų, įvairių renginių, ekskursijų metu. Pagrindinė savanorių užduotis - ugdyti vaiko atsakomybę už visa kas gyva, pasitelkiant mokyklos gyvūnus.

Europos savanorių tarnyba (EST) - tai "mokymosi" tarnyba. Neformaliai mokydamiesi jaunieji savanoriai tobulina savo gebėjimus ir įgyja naujų, padedančių tobulėti asmeninėje, mokslo ir profesinėje srityse bei siekti socialinės integracijos.

Pažintis su Marion - nuotraukose šios svetainės meniu punkte "Renginiai"

S4300358.JPG