Vaikų vasaros poilsio stovykla "Gamtos taku" 2008 m.

2008 06 18

Vaikų vasaros poilsio stovyklos programa “Gamtos taku” – tęstinis projektas, vykdomas Panevėžio gamtos mokykloje nuo 2002 m. Stovykloje 8 darbo dienas (birželio 16-27 dienomis) užimti šešiasdešimt 7-14 metų amžiaus  Panevėžio miesto vaikų. Jie stovykloje praleidžia pusę dienos (4 val.), nemokamai maitinami. Tai kūrybinio-ekologinio profilio programa.Veikla grindžiama betarpišku bendravimu gamtoje ir su gamta. Praktiniai gamtos stebėjimo ir tiriamieji darbai, žaidimai ir pramogos tenkina vaikų bedradarbiavimo, pažinimo  ir saviraiškos poreikius, plėtoja visuomeniškumo kompetencijas ir patirtį. Tikslingai organizuotas vasaros poilsis apsaugo mokinius nuo nepalankios ugdymui(si) gatvės aplinkos.

Stovyklos nuotraukos - šios svetainės meniu punkte "Renginiai"