Atvirų durų "Žalioji savaitė"

2008 05 28
Birželio 2-6 dienomis mokykloje vyks atvirų durų “Žalioji savaitė”,  skirta Pasaulinei aplinkos apsaugos dienai paminėti

Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į klimato kaitos problemą ir kiekvieno žmogaus galimybę prisidėti prie jos sprendimo konkrečiais veiksmais, visą savaitę  mokyklos durys bus atvertos lankytojams.

Savaitės renginių programa:

2 d.  Aplinkosauginio parko ekspozicijų pristatymas miesto visuomenei.

3 d.  Pažinimo džiaugsmo užsiėmimai gamtoje ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniams.

4 d. 15.00 val.  “Mes galime pakeisti”. Panevėžio gamtos mokyklos mokinių kūrybinės ir mokslinės -  tiriamosios veiklos pristatymas.

4 d. 17.00 val. “Pažinkime pasaulį”. Miuziklo “Pasinerkime į Notre Dame de Paris pasaulį” pristatymas.

5 d.  15.00 val.  Jaunųjų ekologų konkursas “Gamta ir aš”.

6 d. 14.00 val. Dekoratyvinių augalų sodinukų mugė “Pasidalinkime” (Planuojamas susitikimas su gėlininku A. Gražiu).

Atsakinga už renginį - direktorės pavaduotoja ugdymui Virginija Kuzmienė

Tel. (8 45) 577521

"Žaliosios savaitės"  nuotraukos - šios svetainės meniu punkte "Renginiai"