Tarptautinio vaikų piešinių konkurso "Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" 2018 m. laureatai, darbų parodos atidarymas ir laureatų apdovanojimas (papildyta)

2018 05 11
KONKURSO LAUREATAI:

Tarptautinio vaikų piešinių konkurso "Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" 2018 m. darbų parodos atidarymas vyks 2018 m. gegužės 25 d. 14.00 val. Panevėžio miesto dailės galerijoje (Respublikos g. 3)

Vaikų piešinių konkursą ,,Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ Panevėžio gamtos mokykla organizuoja jau 27-ą kartą, nuo 1992 metų.

Tarptautiniu šis konkursas tapo 2004 metais, kai kūrybinius darbus pateikė vaikai iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lenkijos.

2018 metais konkursui pristatyta 940 kūrybinių darbų iš 6 šalių: Indijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kinijos, Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos.

Vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 100-o kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso laureatais.

Konkurso tikslas – ugdyti jaunąjį kūrėją, kuriam svarbiausias kūrybinio įkvėpimo šaltinis būtų Gamta. Tai paskatinimas vaikams atidžiau žvalgytis gamtoje, stengiantis ją pažinti, suprasti, išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą. Tai siekis per kūrybą esmingiau priartėti prie Gamtos, užmegzti emocinį ryšį su mus supančia aplinka. Tai tylioji strategija, pamažu vedanti į amžinąją atsakomybę už mus supantį pasaulį ir didįjį jo stebuklą – Gyvybę.

Organizatoriai dėkingi visiems konkurso dalyviams, jų pedagogams, tėveliams ir rėmėjams.

Konkursas finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės aplinkosaugos švietimo projekto „Aplinkai draugiškas panevėžietis“ lėšomis.

Konkurso laureatų kūrybiniai darbai bus eksponuojami Panevėžio miesto dailės galerijoje (Respublikos g. 3)

Piešinių nuotraukos šioje svetainėje  http://www.gamtosmokykla.lt/lt/renginiai_2/1/261

Piešinių parodą parengė Panevėžio gamtos mokykla ir Panevėžio miesto dailės galerija

Renginio koordinatorė - vyresnioji metodininkė Rima Ivanauskienė