Tarptautinio vaikų piešinių konkurso laureatai 2017 m.

2017 05 05

Tarptautinio vaikų piešinių konkurso "Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" 2017 m. darbų parodos atidarymas vyks 2017 m. gegužės 26 d. 14.00 val. Panevėžio miesto dailės galerijoje (Respublikos g. 3)

Vaikų piešinių konkursą ,,Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ Panevėžio gamtos mokykla organizuoja jau 26-ą kartą, nuo 1992 metų.

Tarptautiniu šis konkursas tapo 2004 metais, kai kūrybinius darbus pateikė vaikai iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lenkijos.

2017 metais konkursui pristatyta 1263 kūrybiniai darbai iš 8 šalių:

Baltarusijos, Indijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Lietuvos.

Vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 100-o kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso laureatais.

Konkurso tikslas – ugdyti jaunąjį kūrėją, kuriam svarbiausias kūrybinio įkvėpimo šaltinis būtų Gamta. Tai paskatinimas vaikams atidžiau žvalgytis gamtoje, stengiantis ją pažinti, suprasti, išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą. Tai siekis per kūrybą esmingiau priartėti prie Gamtos, užmegzti emocinį ryšį su mus supančia aplinka. Tai tylioji strategija, pamažu vedanti į amžinąją atsakomybę už mus supantį pasaulį ir didįjį jo stebuklą – Gyvybę. Jaunuosius autorius į ankstyvosios kūrybos kelią lydėjo 254 pedagogai.

Auklėtojų ir mokytojų veikla ir pastangos šiame konkurse – labai reikšmingos.

Organizatoriai dėkingi visiems konkurso dalyviams, jų pedagogams, tėveliams ir rėmėjams.

Konkursas finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės aplinkosaugos švietimo projekto „Aplinkai draugiškas panevėžietis“ lėšomis.

Konkurso laureatų kūrybiniai darbai eksponuojami Panevėžio miesto dailės galerijoje (Respublikos g. 3) iki 2017-06-23.

Piešinių parodą parengė Panevėžio gamtos mokykla ir Panevėžio miesto dailės galerija

Piešinių nuotraukos šioje svetainėje http://gamtosmokykla.lt/lt/renginiai_2/1/237

Renginio koordinatorė - vyresnioji metodininkė Rima Ivanauskienė

Tel. (8 45) 577521