Apie inkilų gaminimo akciją „Padovanok namus sparnuočiui“ 2017 m.

2017 03 29

Panevėžio gamtos mokykla, dalyvaujanti tarptautinėje Gamtosauginių mokyklų programoje, 2017 m. kovo mėnesį organizavo inkilų gaminimo akciją „Padovanok namus sparnuočiui“. Akcijai pristatyta 64 inkilai iš 14-os Panevėžio miesto ugdymo įstaigų. Daugiausia inkilų pagaminta varnėnams - 36, įvairioms zylėms - 24 ir po vieną kitą – musinukei, raudonuodegei, bukučiui. Aktyviausi akcijos dalyviai  „Vilties“ progimnazijos mokiniai -19 inkilų, Pradinės mokyklos mokiniai -15 inkilų, Rožyno progimnazijos mokiniai – 9 inkilai. Akcija finansuojama Panevėžio miesto savivaldybės Aplinkosaugos švietimo projekto „Aplinkai draugiškas panevėžietis“ lėšomis, visiems inkilų meistreliams įteiktos padėkos ir dovanėlės. Nuo 2017 kovo 27 dienos iki balandžio 05 dienos Panevėžio gamtos mokykloje vyksta akcijos inkilų paroda.

Balandžio 05 dieną 15.00 valandą vyks inkilų dalinimo akcija „Dovana paukščiui“ vietos ir miesto bendruomenėms. Jei kas norite dovanos paukščiui – kviečiame atvykti.