Mokykloje dirba EST projekto "Arčiau gamtos - arčiau vienas kito" savanoris Nicolas Dessolain

2008 01 30

Mokykla dalyvauja ES programoje "Veiklus jaunimas" 2007-2013 m.

Nuo 2007 m. lapkričio mėn. mokykloje Europos savanorių tarnybos (EST) programos "Veiklus jaunimas" projekte "Arčiau gamtos - arčiau vienas kito" dalyvauja savanoris iš Prancūzijos Nicolas Dessolain. EST savanoris turi galimybę dirbti su įvairaus amžiaus mokiniais užsiėmimų, įvairių renginių, ekskursijų metu. Pagrindinė savanorio užduotis - ugdyti vaiko atsakomybę už visa kas gyva, pasitelkiant mokyklos gyvūnus.

Europos savanorių tarnyba (EST) - tai "mokymosi" tarnyba. Neformaliai mokydamiesi jaunieji savanoriai tobulina savo gebėjimus ir įgyja naujų, padedančių tobulėti asmeninėje, mokslo ir profesinėje srityse bei siekti socialinės integracijos.

Ko siekia programa "Veiklus jaunimas?"

• skatinti jaunų žmonių pilietiškumą
  • ugdyti solidarumo jausmą ir skatinti toleranciją
  • skatinti jaunų žmonių iš įvairių šalių tarpusavio supratimą
  • prisidėti prie paramos sistemų, kuriomis remiama jaunų žmonių veikla, kokybės gerinimo ir pilietinės visuomenės organizacijų jaunimo reikalų srityje veiksnumo didinimo