Paukščių globos akcija "Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę"

2016 12 07

Dėkojame už Jūsų pateiktas paraiškas (kai kuriems - ir už pirmąsias nuotraukas!). 2016-2017 metų žiemą prie Panevėžio gamtos mokyklos inicijuotos akcijos „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę“, siekiančios paskatinti vaikus pagelbėti paukšteliams sėkmingai peržiemoti, jau prisijungė apie 1600 vaikų iš 35 ugdymo įstaigų.

Akcijoje dalyvauja

25 ikimokyklinio ugdymo įstaigos: Panevėžio lopšeliai-darželiai "Draugystė" (I ir II korp.), "Taika", "Žilvinas", "Jūratė", "Sigutė", "Kastytis", "Rūta", "Pušynėlis", "Puriena", "Papartis", "Dobilas", "Gintarėlis", "Riešutėlis", "Kregždutė", "Diemedis", "Vaikystė", "Pasaka", "Vaivorykštė", "Nykštukas", "Žvaigždutė", "Varpelis", "Vyturėlis", Kastyčio Ramanausko, Regos centras "Linelis", Panevėžio raj. Piniavos mokyklos-darželio priešmokyklinio ugdymo grupė.

10 mokyklų: Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija, Rožyno, "Vilties", "Saulėtekio", "Ąžuolo", "Šaltinio" progimnazijos, Gamtos mokykla, Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla, Panevėžio “Šviesos” specialiojo ugdymo centras, Panevėžio raj. Piniavos mokyklos-darželio pradinių klasių mokiniai.

Laukiame 2-3 nuotraukų JPG formatu ir trumpo 2-3 sakinių aprašo apie tai, kaip akcija vyksta Jūsų įstaigoje. Informaciją prašome siųsti  pgamtosmokykla@gmail.com

Akcijos nuotraukos ir informacija apie Jūsų veiklą  -  svetainėswww.gamtosmokykla.lt meniu punkte "Renginiai"

Naujausia informacija apie paukščių globą (ornitologo Gedimino Petkaus pasakojimas)