Ekologinis projektas "Auginkime kartu"

2016 06 03

Nuo 2009 m. pavasario Panevėžio gamtos mokykla kasmet kviečia Panevėžio miesto ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinių grupių ugdytinius dalyvauti projekte „Auginkime kartu“, kurio tikslas: ugdyti vaikų bendrąsias ir gamtosaugines kompetencijas bei vertybines nuostatas, auginant ir stebint augalus natūralioje aplinkoje - Panevėžio gamtos mokyklos darže.

2016 m. projekte dalyvauja apie 280 priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių iš vienuolikos Panevėžio lopšelių-darželių: "Gintarėlis", "Pušynėlis", "Žvaigždutė", "Kregždutė", "Kastytis", "Vyturėlis", "Rūta", "Draugystė", "Jūratė", "Žilvinas", "Sigutė". Projektą įgyvendina Panevėžio gamtos mokyklos metodininkė Valda Briedienė ir ikimokyklinių įstaigų darbuotojai bei projekto partneriai – vaikų tėveliai. Projekto veiklos nuotraukos - šios svetainės meniu punkte "Renginiai".