Kviečiame pasigrožėti gamtos gėrybių parodoje–akcijoje "Rudens kraitelė 2014" sukurtomis kompozicijomis

2014 09 18
Panevėžio gamtos mokykloje vyksta tradicinė gamtos gėrybių paroda – akcija "Rudens kraitelė 2014".  Rugsėjo 17-18 dienomis mokyklos aplinkoje sukurtos 49 ekspozicijos. Renginyje dalyvauja 21 Panevėžio miesto ikimokyklinė įstaiga, 10 mokyklų, 11 įstaigų iš Panevėžio ir Pasvalio rajonų, Gamtininkų ir Liekupio vietos bendruomenės.

Kaip ir kiekvienais metais, parodoje-akcijoje išskirtinę kompoziciją sukūrė Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos floristo specialybės mokiniai, vadovaujami mokytojų Vidos Čereškevičienės ir Nonos Tamošiūnienės.

Parodos lankytojus mokyklos kieme sutinka ir džiugina įspūdingas „Šimtakojis“,  kurį sukūrė  individualios įmonės „Širšė“ vadovas Rimantas Kiela.  Daugiausiai kompozicijų sukūrė Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos, Panevėžio rajono Dembavos progimnazijos, Panevėžio lopšelio-darželio „Draugystė“ bendruomenės.

Parodos ekspozicijos, džiuginančios Gamtos mokyklos lankytojus keletą dienų, bus racionaliai panaudotos: visos pateiktos gamtinės gėrybės, pasibaigus parodai, bus naudojamos mokyklos gyvūnų šėrimui ir jų geroveiKviečiame paskubėti aplankyti parodą rugsėjo 19, 20 ir 22 dienomis. Kiek laiko paroda veiks, priklausys nuo oro sąlygų.