Kartojame informaciją apie tarptautinį vaikų piešinių konkursą "Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" 2014 m.

2014 03 26

Tarptautinio vaikų piešinių konkurso "Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" sąlygos:

Pateikiamų darbų skaičius neribojamas.

Piešinių matmenys turi būti ne mažesni kaip A3 formato, darbai gali būti atlikti: akvarele, guašu, tušu ir kt.

Darbai bus vertinami keturiose amžiaus grupėse: ikimokyklinio amžiaus, 7-10 m., 11-14 m., 15-19 m. Konkurso nugalėtojai bus apdovanojami diplomais ir prizais.

Dalyvių darbai autoriams negrąžinami, konkurso organizatoriai pasilieka teisę darbus publikuoti, reprodukuoti.

Jūsų piešinių laukiame iki 2014 m. balandžio 10 dienos.

Apie konkretų parodos atidarymo laiką ir vietą Jus informuosime.

Darbus pristatyti arba atsiųsti šiuo adresu:

Smėlynės g. 171, 37450 Panevėžys

Tel. (8 45) 577521

Kitoje piešinio pusėje turi būti priklijuota kompiuteriu surinkta piešinio kortelė: autoriaus vardas, pavardė, amžius, klasė, ugdymo įstaiga ir jos adresas, piešinio pavadinimas, mokytojo vardas, pavardė, el.paštas, kontaktinis telefonas.

Konkurso nuostatus rasite (čia)