Su Kalėdų eglutėmis atsisveikinome pagarbiai

2014 01 15

2014 m. sausio 7, 8 ir 9 dienomis į mokyklą pristatytos 122 eglutės, apie 40 šakų. Su Kalėdų eglutėmis pagarbiai pasielgė Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos, Rožyno, Alfonso Lipniūno progimnazijų  mokiniai bei Panevėžio rajono Dembavos progimnazijos 2 klasės „Lutučiukų“ klubo nariai, Rožyno mikrorajono gyventojai iš Alyvų, Pušyno, Žalgirio gatvių ir, be abejo, Gamtos mokyklos mokiniai.

Specialiu prizu apdovanota pati draugiškiausia aplinkai Trinkūnų šeima iš Panevėžio rajono Dembavos gyvenvietės: Marijus, Liucijus ir Emilijus su mama Maryte ir tėčiu Ryčiu. Jie į Gamtos mokyklą atvežė 77 eglutes, apie 20 šakų. Beje, ši šauni šeima „eglučių gelbėtojais“ tampa nebe pirmus metus.

Džiugu, kad į šį, jau gražia tradicija tapusį renginį, kasmet įsijungia vis nauji dalyviai.

Nuotraukos - šios svetainės meniu punkte "Renginiai"