2013 12 18

Gruodžio 12-13 dienomis Gamtos mokykloje vyko kūrybinės dirbtuvėlės "Kalėdų džiaugsmas“. Šiuo renginiu norime skatinti vaikus kurti, savo darbeliais puošti namus, pasisemti gražių kūrybinių idėjų iš kitų dalyvių. 54 kūrybinių dirbtuvėlių dalyviai neįprastomis priemonėmis kūrė kalėdinį eglutės žaisliuką. Ypač aktyvūs buvo VŠI Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos ir 5-osios gimnazijos mokiniai.

Visi sukurti darbeliai eksponuojami Gamtos mokyklos “Žaliojoje galerijoje”, o  kūrybinių darbelių nuotraukos publikuojamos Officeday – Panevėžys socialiniame tinkle facebook .

Kviečiame visus apsilankyti Gamtos mokykloje ir Officeday-Panevėžys socialine tinkle facebook ir balsuoti už labiausiai jums patikusį žaisliuką. Balsavimo rezultatai bus skelbiami sausio 2 d.

Kūrybinių dirbtuvėlių "Kalėdų džiaugsmas", vykusių 2013 m. gruodžio 12 - 13 dienomis, dalyvių sąrašas

2014 m. sausio 7 d. 15.00 val. Gamtos mokykloje vyks kūrybinių dirbtuvėlių "Kalėdų džiaugsmas" geriausių darbų autorių apdovanojimas. Dalyviai - kūrybinių darbų autoriai.