Akcija "Į pagalbą žiemojantiems paukščiams"

2007 12 10

2007 m. lapkričio 27 d. įvyko akcijos "Į pagalbą žiemojantiems paukščiams" pirmasis etapas, t.y. seminaras-konferencija priešmokyklinukams ir pradinių klasių mokiniams "Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę". Ekologinius projektus apie numatomą žiemojančių paukščių globą ugdymo įstaigos teritorijoje ir (arba) namuose pristatė 17 bendruomenių:

lopšeliai-darželiai: "Vaivorykštė", "Diemedis", "Aušra", "Nykštukas", "Ąžuoliukas", "Vaikystė", "Jūratė", "Rūta", "Varpelis", "Žilvinas", "Puriena", "Žiburėlis";

mokyklos: "Nevėžio" pagrindinė, Alfonso Lipniūno, "Vyturio" vidurinės, viešoji įstaiga Kazimiero Paltaroko vidurinė, Gamtos mokykla.

Už nusiteikimą ir įsipareigojimus rūpintis žiemojančiais paukšteliais, už originalias idėjas ir kūrybiškumą komandos apdovanotos paskatinamaisiais prizais ir dovanėlėmis.

Antrasis akcijos etapas "Žiemos darbelių rezultatai" (atliktų darbų pristatymas) vyks 2008-04-08, 14.30 val.

Akcijoje dalyvauja vaikai, mokytojai, tėveliai.

Atsakinga už renginį Valda Briedienė, metodininkė. Tel. (8-45) 577521