Akcija "Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę" 2013-2014 m.m.

2013 12 09
Nuo 2013 m. lapkričio mėn. akcijoje "Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę" dalyvauja:

22 lopšeliai-darželiai (pateikti 24 paukščių globos projektai): „Kastytis“, "Puriena", „Dobilas“, „Jūratė“, „Draugystė“, „Sigutė“, „Taika“, „Diemedis“, „Žvaigždutė“, „Gintarėlis“, "Kregždutė", „Rūta“, „Vyturėlis“, „Papartis", „Vaikystė“, „Voveraitė“, „Riešutėlis“, „Pušynėlis“, "Pasaka", Kastyčio Ramanausko, Regos centras „Linelis“, Panevėžio raj. Pažagienių mokykla-darželis.

13 mokyklų (pateikta 16 paukščių globos projektų): "Ąžuolo", Skaistakalnio, Senvagės, „Vilties“, Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos; "Vyturio", "Saulėtekio" „Šaltinio“, "Žemynos", Panevėžio raj. Dembavos progimnazijos; Kazimiero Paltaroko gimnazija; Vytauto Mikalausko menų mokykla, Specialioji mokykla.

Lietuvoje nuo seno gyvuoja labai graži tradicija - žiemą nepalikti sparnuotųjų bičiulių nelaimėje ir lesinant atsilyginti už jų nuveiktus gerus darbus, už jų nuostabias giesmes.

Patarimai paukščių globotojams:

1. Paukščių globa žiemą;

2. Laikas įrengti lesyklas;

3. Lesalai;

4. Lesyklų tipai;

5. Naudingos nuorodos

Akcijos nuotraukos ir informacija apie veiklą - šios svetainės meniu punkte "Renginiai"