Akcija "Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę" 2012-2013 metų žiemą

2012 12 10
Nuo 2012 m. lapkričio mėn. akcijoje "Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę" dalyvauja:

23 lopšeliai-darželiai: „Kastytis“, "Puriena", „Dobilas“, „Jūratė“, „Ramunė“, „Sigutė“, „Taika“, „Diemedis“, „Žvaigždutė“, „Gintarėlis“, „Vaivorykštė“, "Kregždutė", „Rūta“, „Vyturėlis“, „Ąžuoliukas“, „Vaikystė“, „Voveraitė“, „Riešutėlis“, „Žilvinas“, „Pušynėlis“, "Pasaka", "Nykštukas", Regos centras „Linelis“.

14 mokyklų  (pateikta 17 paukščių globos projektų) Rožyno, "Ąžuolo", Alfonso Lipniūno, Skaistakalnio, Senvagės, „Vilties“, „Šaltinio“, "Žemynos", Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos; "Vyturio", 'Saulėtekio" progimnazijos; Panevėžio raj. Dembavos progimnazija; ; VšĮ K.Paltaroko gimnazija; Specialioji mokykla.

Lietuvoje nuo seno gyvuoja labai graži tradicija - žiemą nepalikti sparnuotųjų bičiulių nelaimėje ir lesinant atsilyginti už jų nuveiktus gerus darbus, už jų nuostabias giesmes.

Patarimai paukščių globotojams:

1. Paukščių globa žiemą;

2. Laikas įrengti lesyklas;

3. Lesalai;

4. Lesyklų tipai;

5. Naudingos nuorodos

Akcijos nuotraukos ir informacija apie veiklą - šios svetainės meniu punkte "Renginiai"