Mokyklos mažieji augintiniai jau turi vardus

2012 10 11

2012 m. birželio mėnesį dvi mokyklos augintinių poros susilaukė jauniklių.

Jaunikliai gimė asilų porai Ausytei ir Vabalui bei avių porai Vilnutei ir Šlamučiui.

2012 m. spalio 4 d., minint Pasaulinę gyvūnų dieną, įvyko mažųjų augintinių: asiliuko ir ėriuko, vardynos. Mažiesiems augintiniams vardus rinko Gamtos mokyklos mokiniai, Panevėžio miesto gyventojai bei mokykloje apsilankę svečiai iš kitų Lietuvos vietovių. Sulaukėme 141 pasiūlymo, kokiais vardais būtų galima vadinti asiliuką ir ėriuką. Asiliukui išrinktas vardas ŠALAVIJAS (vardą pasiūlė Erika Trapuilaitė), o ėriukui - GARSTUKAS (vardą pasiūlė Odeta Ladukaitė).

Dėkojame aktyviai vardynose dalyvavusiems Šilalės rajono Kvėdarnos Prano Liatuko pradinės mokyklos jauniesiems miško bičiuliams "Pelėdžiukas" ir jų mokytojai Andželai Varanienei už pasiūlytus vardus ir piešinukus.

Susipažinkime! Aš - Šalavijas.

O aš - Garstukas.