Tarptautinis vaikų piešinių konkursas"Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" 2012 m.

2012 01 17

Tarptautinio vaikų piešinių konkurso "Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" sąlygos:

Pateikiamų darbų skaičius neribojamas.

Piešinių matmenys turi būti ne mažesni kaip A3 formato, darbai gali būti atlikti: akvarele, guašu, tušu ir kt.

Darbai bus vertinami keturiose amžiaus grupėse: ikimokyklinio amžiaus, 7-10 m., 11-14 m., 15-19 m. Konkurso nugalėtojai bus apdovanojami diplomais ir prizais.

Dalyvių darbai autoriams negrąžinami, konkurso organizatoriai pasilieka teisę darbus publikuoti, reprodukuoti.

Jūsų piešinių laukiame iki 2012 m. balandžio 1 dienos.

Apie konkretų parodos atidarymo laiką ir vietą Jus informuosime.

Darbus pristatyti arba atsiųsti šiuo adresu:

Smėlynės g. 171, 37450 Panevėžys

Tel. (8 45) 577521

Kitoje piešinio pusėje turi būti priklijuota užpildyta piešinio kortelė: autoriaus vardas, pavardė, amžius, klasė, ugdymo įstaiga ir jos adresas, piešinio pavadinimas, mokytojo vardas, pavardė, el.paštas, kontaktinis telefonas.

Konkurso nuostatus rasite (čia)