Mokykloje 2010-06-28 darbą pradėjo Europos Sąjungos savanorė Charlotte Walther iš Vokietijos

2010 06 30

Mokykla dalyvauja ES programoje "Veiklus jaunimas" 2007-2013 m.

Nuo 2010 m. birželio 28 d. mokykloje Europos savanorių tarnybos (EST) programos "Veiklus jaunimas" projekte "Arčiau gamtos - arčiau vienas kito" dalyvauja savanorė iš Vokietijos Charlotte  Walther. EST savanoriai turi galimybę dirbti su įvairaus amžiaus mokiniais užsiėmimų, įvairių renginių, ekskursijų metu. Pagrindinė savanorių užduotis - ugdyti vaiko atsakomybę už visa kas gyva, pasitelkiant mokyklos gyvūnus ir visą gamtinę aplinką.

Europos savanorių tarnyba (EST) - tai "mokymosi" tarnyba. Neformaliai mokydamiesi jaunieji savanoriai tobulina savo gebėjimus ir įgyja naujų, padedančių tobulėti asmeninėje, mokslo ir profesinėje srityse bei siekti socialinės integracijos.